Официальный сайт ТРЦ Магелан г.Харьков

торгово-развлекательный центр

magelan-slide

peak

Раді вам повідомити, що
Вчора, 23 січня, під час урочистої церемонії проводів Олімпійської збірної команди України на XXIII зимові Олімпійські ігри 2018 року в Пхьончхані в Національній філармонії України відбулась презентація Олімпійської екіпіровки від «PEAK».
Дизайн олімпійської колекції на зимові Ігри-2018 був розроблений у тісній співпраці представництва компанії «PEAK» в Україні з Національним Олімпійським комітетом з урахуванням побажань провідних атлетів. При виробництві екіпірування використані сучасні матеріали й передові технології компанії «PEAK».
Новий принт зимової Олімпійської колекції-2018 – «Золоте колосся» є абстрактним відображенням національного символу України – жовтого пшеничного поля на блакитному тлі – символу родючості та багатства нашої рідної землі. Хвилі тонких стрічок з колосся, ритмічно вплетених в форму, надають відчуття легкої та витонченої ручної праці ніби то вишиті золотими нитками. Ретельно підібрані тканини та конструктивно продумані моделі спортивного одягу на рівні з візуальним оформленням олімпійської форми не тільки забезпечать комфорт та впевненість, а й підвищать патріотичний дух та волю до перемоги наших спортсменів під час змагань.
Кожен член збірної команди України на XXIII зимові Олімпійські ігри отримує понад 50 найменувань спортивного екіпірування, яке призначене як для парадного так і повсякденного носіння, серед якого:

Під час показу у ролі моделей виступили майбутні учасники найголовніших стартів чотириріччя - срібні призери I зимових Юнацьких Олімпійських ігор, члени Олімпійської збірної кломанди-2018 фігуристи Олександра НАЗАРОВА і Максим НІКІТІН, а також чемпіони та призери літніх Олімпійських ігор: Наталія ДОБРИНСЬКА (легка атлетика), Юрій ЧЕБАН (веслування на каное), Олена ПЕТРОВА (біатлон), Денис БЕРИНЧИК (бокс), Ольга САЛАДУХА (легка атлетика),
чемпіонки Юнацьких Олімпійських ігор Юлія ЛЕВЧЕНКО (легка атлетика) і Дарина ЗЕВІНА (плавання), учасники зимових Ігор Андрій ДЕРИЗЕМЛЯ (біатлон), Дмитро МИЦАК (гірськолижний спорт), чемпіонка Європи з дзюдо Дар’я БІЛОДІД та представники ФК «Маестро» вокаліст гурту «Танок на Майдані Конго» ФОЗЗІ, ведучі та шоумени Андрій ДЖЕДЖУЛА та Олександр ПЕДАН.
Протягом  тижня  форма  буде  доступна  для замовлення на нашому сайті http://peaksport.com.ua/ та в офіційних магазинах "PEAK"

Ви  можете поділитися цією інфрмацією на своєму сайті та в соц мережах
з нашої сторінки https://www.facebook.com/peaksportua/posts/1209930415804239

Фото на сайті http://noc-ukr.org/photogalleries/prezentaciya_olimpiyskoi_formi_na_igri_2018/#40
Також матеріали інших ЗМІ
 https://mind.ua/news/20180888-u-yakij-formi-ukrayinski-olimpijci-poyidut-
Реклама на сайте